Životopis
strukturovaný / vzor / formulář

Rychlé vyhledávání:

Profesní životopis 2019

Profesní životopis je jedním z nejdůležitějších faktorů při hledání nového zaměstnání. Profesní životopis, taktéž známý jako Curriculum Vitae, ve zkratce CV je v současné době vyžadován zaměstnavateli v podobě, kde ve krátkých větách je uvedeno vše podstatné. Doporučuje se zachovat délku profesního životopisu maximálně na 2 formátech A4. Nyní si Vám dovolíme popsat postup při vytváření takovéhoto životopisu, který při oslovení potencionálního zaměstnavatele můžete použít.

Základní struktura by měla být rozdělena tak, aby zaměstnavatel našel vše podstatné ve chronologickém sledu. To znamená, nejprve začnete s osobními a kontaktními údaji, ve kterých zmíníte své jméno, adresu, telefon a e-mailovou adresu. Dále pak narození, občanství a rodinný stav.

Dalším krokem je dosažené vzdělání. Zde se uvádějí všechna dosažená vzdělání kromě základní školy. Názvy jednotlivých škol, včetně časových úseků, kdy jste školy navštěvovali. Dále pak typ závěrečné zkoušky a kvalifikaci, kterou jste tím získali.

Poté se již budete ve svém životopise věnovat svým předchozím zaměstnáním. Opět chronologicky seřadíte své dosavadní pracovní zkušenosti, uvedete jméno Vašeho předchozího zaměstnavatele spolu se zařazením a funkcí, kterou jste vykonávali. Ti z Vás, kteří ještě nikde nepracovali na plný úvazek, mohou vypsat brigády, praxe či stáže. Pokud je to možné, doplňte Vaše údaje o referenční osobu, na kterou by se mohl potencionální zaměstnavatel obrátit s dotazy na doplnění informací.

Jestliže je to již vše, co se týče Vašeho předchozího zaměstnání, přejděte k další fázi a to k cizím jazykům. Zde vypíšete veškeré cizí jazyky, které ovládáte a pokud možno, na jaké úrovni.

Další Vaší znalostí by měla být práce na PC (počítači). Profesní životopis 2019 stručně a výstižně charakterizujte stupeň znalosti práce s počítačem. Tak jako u cizích jazyků vypište programy, které ovládáte a na jaké úrovni. V případě dosažení nějaké zkoušky doložte certifikátem. Jako další znalosti a dovednosti ke konci Vašeho profesního životopisu můžete uvést i takové schopnosti, které by mohly být nápomocny k získání Vašeho nového zaměstnání.

Každý profesní životopis by měl být zakončen datem vyhotovení a vlastnoručním podpisem majitele. V případě, že zasíláte profesní životopis elektronickou poštou, takzvaným e-mailem, podpis nahradíte pouze napsaným jménem a příjmením na konci Vašeho životopisu.

Reklama Jobhunter.cz - nabídka práce

Nabídka práce
Volná pracovní místa po celé České republice. Hlavní i vedlejší pracovní poměry. Manažerské, administrativní i dělnické profese.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád pro studenty na léto i zimu, brigády a strukturovaný životopis.

Domácí práce
Práce na doma může být relativně jednoduchým a efektivním nástrojem k navýšení rodinného rozpočtu nebo i prostředkem k seberealizaci.

Práce na doma
Hledáte možnosti přivýdělku při studiu, v důchodu nebo na mateřské dovolené. Práce z domova jsou tou pravou možností.

Brigády pro studenty
Jste student na střední či vysoké škole? Hlavně v letních měsících se nabízejí sezónní práce v reklamě, gastronomii a administrativě.

Půjčky
Informace o půjčkách, úvěrech, hypotékách a dalším financování. Možnost sjednat snadno a rychle půjčku online.

Tapety na plochu
Pro plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Příroda, vesmír, lidé, auta a další šikorý výběr.

Práce doma
Pro možnost zvýšení rodinného rozpočtu aniž byste využili zbytečně půjčky nebo úvěry.

Obrázky na plochu
Každý den jiný obrázek na pozadí. Celebrity, abstrakce, sport, technika a další.

Práce z domova
Tipy na možnosti přivýdělku na doma ke snížení splátek půjčky, úvěru, hypotéky apod.

Půjčka bez doložení příjmů
Rychlé sjednání nebakovní půjčky online, není třeba dokládat příjem, expresní vyřízení do 24 hodin.

Půjčky bez registru ihned
rychlé nebankovní půjčky bez registru na spotřební zboží i konsolidaci půjček.